W głąb oceanu, w głąb nas. Ekstaza odkrywania prawdy.

Sucha Beskidzka
Odświeżone: Piątek, 17 Lipiec, 2026  15:30

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Pan szuka pani
  • Wiek:60 lat
  • Wzrost:170 - 179 cm
  • Budowa ciała:Normalna
  • Kolor oczu:Niebieskie
  • Kolor włosów:Szatyn
  • Stan cywilny:Singiel
  • Zainteresowania:
    rocksoullata 60-tefilmy przyrodniczerozwój osobistytrekkinggórskie wędrówkirelakskinokoncertysportzacisze domoweaudiobooki sporty wodne

Opis oferty

Szukam towarzyszki życia (25–55 lat), z którą stworzę relację opartą na autentycznej bliskości w pełnym tego słowa znaczeniu – tej emocjonalnej, intelektualnej i codziennej.
Jestem fanem aktywnego życia blisko natury: od kajaka i roweru, po spokojną kontemplację lasu czy gór. Moje pasje to film i fotografia, a w rozmowie cenię wysoką kulturę i tematy, które sięgają głębiej (sztuka, duchowość, egzystencja).
Bardzo zależy mi na wspólnym odkrywaniu świata. Szukam kogoś do wyjazdów nad ciepłe morza – w planach mam Egipt, wyspy Adriatyku, Tajlandię czy Indonezję. Jeśli kino, koncerty i egzotyka to Twój klimat, a w relacji szukasz i oferujesz prawdziwe ciepło – odezwij się.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Powiadom o podobnych ogłoszeniach

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Piotr
Na Lento.pl od 25 gru 2012
Odpowiada szybko
Online
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków